17 Серпня, 2023 р., 17:10
Програмні реєстратори розрахункових операцій PDF
16 Серпня, 2023 р., 11:32
ДПС використовує виключно ризикоорієнтовний підхід до планування контрольно-перевірочної роботи:
12 Серпня, 2023 р., 10:23
        Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» визначив порядок та умови повернення суб'єктів господарювання, які використовували спрощену систему з особливостями оподаткування, встановлену пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, на систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до обрання таких особливостей оподаткування. Також Закон № 3219 врегулював питання визначення граничного обсягу доходу після повернення на ставку та групу єдиного податку, визначеного главою 1 розділу XIV Кодексу, та особливості справляння єдиного податку платників, які до 1 серпня 2023 року використовували спрощену систему з особливостями оподаткування.  На найбільш поширені питання платників податків, спричинені введенням в дію Закону № 3219,  відповіла начальник Шепетівської деравної податкової інспекції Головного управління  ДПС у Хмельницькій області Валентина Ординська.
07 Серпня, 2023 р., 16:52
09 серпня 2023 року в Шепетівській державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області проводиться телефонна «гаряча лінія» з питань застосування РРО.
07 Серпня, 2023 р., 11:59
Рішення 39 позачергової сесії Ленковецької сільської ради "Про завершення малої приватизації об’єкта приватизації за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н., с. Вишневе, вул. Миру, 12"
25 Липня, 2023 р., 14:50
Презентація "регіональна співпраця"
25 Липня, 2023 р., 11:25
Рішення 38 позачергової сесії Ленковецької сільської ради  "Про завершення малої приватизації об’єкта приватизації за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н., с. Велика Рішнівка, вул. Центральна, 52А"
07 Липня, 2023 р., 16:03
  12  липня   2023 р.  «Гаряча лінія» із керівництвом  Шепетівського відділу Управління ДМС України в Хмельницькій області
06 Липня, 2023 р., 09:28
Шановні жителі  населених пунктів Старобейзимського старостинського округу №5. Відповідно до  розпорядження сільського голови від 04.07.2023 року №95-р «Про визначення кандидата на посаду старости Старобейзимського старостинського округу №5 та вивчення громадської думки у межах старостинського округу»  кандидатом на посаду старости визначено ХАЦАЮКА ЮРІЯ ПЛАТОНОВИЧА. З метою врахування думки жителів округу під час процедури затвердження кандидатури старости  в період з 06 по 11 липня 2023 року у формі вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів просимо долучитись до висловлення особистої думки щодо кандидата на посаду старости Старобейзимського старостинського округу №5 ХАЦАЮКА ЮРІЯ ПЛАТОНОВИЧА.