12 Квітня, 2023 р., 15:05
   Щодо порядку відображення в декларації доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках
10 Квітня, 2023 р., 15:19
   Нагальні питання наповнення місцевого бюджету в умовах воєнного стану обговорено під час зустрічі в Ленковецькій територіальній громаді  начальника Шепетівської державної податкової інспекції Валентини Ординської з представниками бізнесу, одноосібниками, відповідальними працівниками Ленковецької сільської ради.
07 Квітня, 2023 р., 11:29
   1 квітня 2023 року Національним банком України запроваджено Cистему електронних платежів нового покоління СЕП – 4.0, якою забезпечено можливість цілодобового режиму роботи СЕП 24/7 без зупинення роботи із виконання міжбанківських платіжних операцій. Тобто з цієї дати усі міжбанківські платіжні операції  в гривні здійснюються з переходом на щоденне опрацювання переказів у національній валюті, включаючи вихідні та святкові дні.
06 Квітня, 2023 р., 10:40
Лісова пожежа — стихійне, некероване поширення вогню лісовими площами.
03 Квітня, 2023 р., 08:16
 Шепетівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що з 1 січня поточного року розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2022 року.
29 Березня, 2023 р., 18:05
Топ-5 причин, чому варто долучитися до руху юних-рятувальників:
20 Березня, 2023 р., 12:42
    Здорові зуби – це ознака не тільки гарного здоров’я порожнини рота, але і загального стану Вашого організму.
15 Березня, 2023 р., 10:29
Функціонування офіційного Telegram каналу АТ «Хмельницькобленерго» https://t.me/khmelnytskoblenergo. Для приєднання до каналу достатньо відсканувати QR код, перейти за вказаним вище посиланням або віднайти канал в telegram, ввівши в пошуку Хмельницькобленерго.
13 Березня, 2023 р., 11:14
Діти – це наше майбутнє, тому піклування та турбота про їх здоров’я має дуже важливу роль для батьків та держави. Гарне самопочуття дитини  в цілому залежить від того, які продукти харчування дитина споживає на протязі дня, тому раціональний режим харчування та  збалансований раціон, є основними умовами для підвищення опору дитячого організму до захворювань.