Соціальна реклама

12 Жовтня, 2020 р., 17:00
   Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Проведене опитування серед батьків показало, що 5% батьків струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливий вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках - має летальні наслідки.
12 Жовтня, 2020 р., 16:59
   За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.
12 Липня, 2019 р., 15:44
   Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.
06 Червня, 2019 р., 11:02
Проект «Є-Малятко» передбачає отримання 9 послуг за 1 заявою. Це такі послуги, як:
06 Червня, 2019 р., 11:01
Булінг – нове для нас слово, але, на жаль, зовсім не нове поняття – цькування дітей у школі, до якого вдаються однокласники та учні старших класів. Перш ніж говорити про те, як позбутися булінгу, потрібно переконатися, що вашу дитину дійсно ображають. Тож, на які ознаки важливо звернути увагу? Ознаки, які свідчать про булінг Ознаки, які говорять про те, що вашу дитину цькують у школі, побачити нескладно – для батьків, які уважно ставляться до свого сина або доньки. Давайте назвемо найголовніші з них.
06 Червня, 2019 р., 10:24
Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень? З повагою, Олексій Мироненко
06 Червня, 2019 р., 10:22
Сьогодні ми нагадаємо основні права дітей, які закріплено Конвенцією ООН, яку до речі підписала й Україна.
06 Червня, 2019 р., 10:20
Українці все частіше про всяк випадок намагаються перестрахуватися та перевіряють можливу наявність заборони на виїзд за кордон щодо них. Найчастіше така зацікавленість викликана банальним острахом після розповідей, підслуханих у транспорті, переказів знайомих або є наслідком телевізійних фейків. Проте трапляються непоодинокі випадки, коли така перевірка дійсно необхідна, аби не потрапити у неприємну історію.
06 Червня, 2019 р., 10:19
Усиновлення дітей надає особам можливість створення повної сім'ї та задоволення почуття батьківської любові та турботи, а дітям можливість мати повноцінну родину.
05 Червня, 2019 р., 15:54
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  проводить у червні 2019 року інформаційну кампанію "Герої наших сердець", мета якої – продемонструвати неймовірні історії українців, які в умовах збройної агресії на Сході України змогли змінити своє життя та життя десятків інших громадян. У рамках цієї інформаційної кампанії виготовлено три відеоролики тривалістю 30 сек кожен: "Олександр Кузьмінов", "Дарія та Анатолій Сасси", "Катерина Донцова"