Герої не вмирають

Дата: 28.12.2018 15:59

До недавнього часу  ми з вами не знали дуже багатьох слів,  пов’язаних з війною, тепер  майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій.  Ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні - Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту.    Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумніву, що ці герої – хлопці, котрі зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, на плечах яких тримається наша армія.

У грудні  ми вшановуємо пам’ять наших земляків Сергія Оврашка (с. Коськів) та Валерія Числюка ( с.Білопіль).
 Сергій Оврашко (позивний «Динаміт», батальйон «Айдар») загинув 18 грудня 2014 року, потрапивши в засідку поблизу села Старий Айдар Луганської області.  А 3 грудня 2015 року  загинув поблизу Маріуполя між селами Талаківка і Сартана солдат бойової машини  Валерій Числюк. Година пам’яті Сергія Оврашка відбулася в  Шепетівському краєзнавчому музеї . Під час заходу автор Сергій Деркач  презентував свої  книги  "Айдар" та "Четвертий тост". Сергій Деркач відвідав і могилу С.Оврашка на кладовищі с.Коськів, ознайомився з експозицією, присвяченою герою, в бібліотеці села.