До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Ленковецької сільської ради

Дата: 22.10.2018 15:40

На виконання розпорядження в/о сільського голови, секретаря сільської ради   від 11.10.2018р. № 94/1-р «Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку по Ленковецької сільської  ради», відповідно до  Житлового кодексу Української РСР, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.1984 року № 470, виконавчий комітет Ленковецької сільської ради повідомляє про перереєстрацію громадян,  що перебувають на квартирній черзі для отримання житла. Для впорядкування існуючого загального обліку громадян необхідно персонально визначити відповідність до чинного житлового законодавства перебування на квартирному обліку та наявність потреби перебування на квартирному обліку.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

довідка з місця роботи або навчання повнолітніх членів сім’ї;

— довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;

— копії паспортів (ст. 1, 2, 10 та всі сторінки з відмітками реєстрації) черговика та повнолітніх членів сім’ї;

— копії свідоцтв про народження дітей;

— копія свідоцтва про одруження;

— копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (розлучення, смерть, тощо);

— копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї;

— документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал та копія, завірений, належним чином);

— громадяни, які винаймають житло, надають договір найму/піднайму завірений належним чином;

– довідка з БТІ про наявність чи відсутність за особами, які перебувають на квартирному обліку нерухомого майна.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Тому, громадяни, які станом на 30 листопада 2018 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Прийом документів здійснюється з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: с. Ленківці вул. Коськовецька, 55, каб. 203.

Виконавчий комітет Ленковецької сільської  ради