Ленковецька громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Оголошення

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба та прапора) Ленковецької територіальної громади

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад і варіантів художніх вирішень герба та прапора Ленковецької територіальної громади для його остаточного затвердження сільською радою.

14:02 22.10.2018

Конкурс дитячої творчості «Посмішка єднає Україну»

Увага! Attention! Achtung! Ти – творча, креативна, енергійна особистість, дотримуєшся здорового способу життя та переконаний, що посмішка об’єднає Україну? Тоді запрошуємо тебе взяти участь у конкурсі дитячої творчості «Посмішка єднає Україну». Надсилай свою роботу разом з анкетою та стань учасником щорічного конкурсу, який реалізує ПП «Фенік Дент» у партнерстві з Фондом «Зміцнення громад».

14:23 05.09.2018

Увага! Конкурс!

Ленковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради:

11:54 09.08.2018

Результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності

Ленковецька сільська рада інформує про результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведення комплексу робіт з оцінки об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду, проведеного 05.04.2018р. На засіданні конкурсної комісії, відповідно до поданих пропозицій визнали переможцем конкурсу: ФОП Коршук Л.А., який набрав найбільше балів і  запропонував найнижчу вартість робіт з оцінки комунальної власності (гідроспоруд за межами населених пунктів сіл Білопіль, Пиляї та в межах населеного пункту с.Ленківці), які підлягають передачі в оренду.

09:32 11.04.2018